Historia sukcesu firmy KUHN Polska Sp. z o.o.
Otrzymaj oferty od specjalistów jak KUHN Polska Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

KUHN Polska Sp. z o.o.

11

Historia sukcesu

2013-04-24

Firma KUHN Polska Sp. z o.o. to przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, który od 1974 roku zajmuje się dystrybucją urządzeń przemysłowych na polskim rynku.

Firma KUHN Polska

Spółka KUHN Polska jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce.

Firma KUHN Polska świadczy kompleksowe usługi zarówno z zakresu sprzedaży, wynajmu i serwisu szerokiej gamy wózków widłowych oraz sprzedaży części zamiennych. Reprezentując wielki koncern Kuhn Group firma zajmuje się obsługą klientów na terenie całej Polski. Spółka zapewnia wózki widłowe dla sektorów budowlanego i transportowego, różnorodnych gałęzi przemysłu, a także sektora publicznego. Maszyny cieszące się największą popularnością obrazuje poniższy diagram:

Popularne Maszyny z asortymentu firmy KUHN Polska

Od prawie 2 lat firma ta współpracuje z Oferteo.pl w celu systematycznego poszerzenia grupy swoich odbiorców. W tym czasie firma zyskała ponad 2 tysiące kontaktów do klientów poszukujących różnych wózków widłowych począwszy od wózków paletowych, przechodząc przez wózki boczne, dochodząc do typowych wózków widłowych czołowych.


Mobilność serwisu pozwala na błyskawiczną reakcję na potrzeby klienta, co zwiększa skuteczność jego obsługi. Oferteo.pl jest dla nas nowoczesną platformą, dzięki której niewielkim nakładem finansowym możemy zyskać duże zlecenia.

  • Justyna Szadkowska,,
  • Koordynator Sprzedaży i Marketingu, KUHN Polska Sp. z o.o.

Do tej pory firma KUHN Polska zdecydowała się na przedstawienie swoich ofert w odpowiedzi na ponad 70 zapytań złożonych w serwisie Oferteo.pl. Dzięki fachowej i kompleksowej obsłudze naszych klientów firmie KUHN Polska udało się podpisać już kilka umów, w tym duże kontrakty na sprzedaż profesjonalnych nowych wózków widłowych czołowych o udźwigu około 2 ton. Co więcej z badań Oferteo wynika, iż ponad 71% zgłoszeń obsługiwanych przez firmę KUHN Polska nie zostało jeszcze rozstrzygniętych, a co za tym idzie ich pozytywna finalizacja nadal pozostaje możliwa.

W ramach udogodnienia współpracy Oferteo zapewniło firmie KUHN Polska osobistego opiekuna biznesowego, dzięki czemu firma na bieżąco może z nim analizować zyski czy zasięgać porady i liczyć na wsparcie w razie potrzeby. Z rozmowy z Koordynatorem Sprzedaży i Marketingu firmy KUHN Polska, panią Justyną Szadkowską wynika, iż zaangażowanie pracowników Oferteo ma duże znaczenie.


Pracownicy Oferteo przygotowują zlecenia uszczegóławiając je o niezbędne informacje i dopiero po precyzacji potrzeb klienta przekazują zgłoszenia do nas. To ułatwia przygotowanie indywidualnej oferty dla klienta oraz pozwala naszym handlowcom już w pierwszej rozmowie wykazać się znajomością potrzeb klienta. Oszczędzamy dużo czasu dzięki obsłudze ze strony Oferteo, które przesyła do nas wyłącznie konkretne oferty od sprawdzonych klientów.

  • Justyna Szadkowska,,
  • Koordynator Sprzedaży i Marketingu, KUHN Polska Sp. z o.o.

Tendencja wzrostowa aktywnej działalności firmy KUHN Polska na platformie Oferteo.pl dowodzi, iż stosunkowo niewielkim nakładem finansowym firma regularnie pozyskuje duże zlecenia. Dlatego też obecnie współpraca z Oferteo to równie cenny, co stały element działań firmy KUHN Polska realnie przyczyniający się do budowania i umacniania sukcesu firmy KUHN Polska na rynku krajowym.

Wozki widłowe firmy KUHN Polska
Inne usługi lub produkty - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 847 611 Wykonawców i Dostawców najlepszych w 2021 roku w poszczególnych miastach powiatowych: